Kontakt

Har du fått en enkät från oss och behöver hjälp?

Information om hur vi hanterar dina personuppgifter i undersökningar hittar du här.

Vill du genomföra en undersökning och vill veta hur vi kan hjälpa dig?

Roger Söderkvist

Försäljningschef Offentlig sektor

Roger Söderkvist

0702746616
roger.soderkvist@origogroup.com

Maria Celen Törnqvist

Försäljningsschef Privat sektor

Maria Celén Törnqvist

0707-66 80 64
maria.celen@origogroup.com

Vill du att vi kontaktar dig?

Roland Gustavsson Origo Group
Karin Hedelin-Lundén

Affärsområdeschef Privat sektor

Karin Hedelin Lundén

0708-59 41 99
karin.hedelin-lunden@origogroup.com

peter götenstedt

Affärsområdeschef Offentlig sektor

Peter Götenstedt

076-695 18 99
peter.gotenstedt@origogroup.com

Roger Söderkvist

Försäljningschef offentlig sektor

Roger Söderkvist

0702746616
roger.soderkvist@origogroup.com

Maria Celen Törnqvist

Försäljningsschef Privat sektor

Maria Celén Törnqvist

0707-66 80 64
maria.celen@origogroup.com

Anders Johansson

Operativ chef

Anders Johansson

0709-32 85 70
anders.johansson@origogroup.com

Veronica Johansson

Ekonomichef

Veronica Johansson

0702-16 20 93
veronica.johansson@origogroup.com

Henrik Löfving
Helen Borgardt Origo Group

Affärsutvecklare

Helen Borgardt

0705-67 74 50
helen.borgardt@origogroup.com

Maria Hildell Origo Group

Affärsutvecklare

Maria

Hildell

0709-58 10 30
maria.hildell@origogroup.com

henrik brandes origo group

Affärsutvecklare

Henrik Brandes

0708-99 97 95
henrik.brandes@origogroup.com

Lena Lovén Origo Group

Affärsutvecklare

Lena Lovén

076-722 42 33
lena.loven@origogroup.com

Mariana Linder LaCava

Affärsutvecklare

Mariana Lindner LaCava

0733-00 30 32
mariana.lindnerlacava@origogroup.com

Peter Linsér

Affärsutvecklare

Peter Linsér

0706-97 85 05
peter.linser@origogroup.com

Göteborg

Hitta hit

Origo Group
Box 3163
400 10 Göteborg

Linköping

Hitta hit

Origo Group
Sankt Larsgatan 16
582 24 Linköping

Stockholm

Hitta hit

Origo Group
Box 11172
100 61 Stockholm